Lošimų priežiūros tarnyba (LPT) Tik asmenims nuo 21 metų. Įspėjame: neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės nuo azartinių lošimų priežastimi. Apie lošimo poveikį. Prašymo neleisti lošti pateikimas

Gates of Olympus 1000

Gates of Olympus 1000

NL 000643

www.lpt.lt

Gates of Olympus 1000 – tai Pragmatic Play sukurtas video lošimo automatas internetu, atnaujinta originalaus Gates of Olympus versija su didesnio potencialo daugikliais ir maksimaliu laimėjimu. Žaidimas pasiekiamas Twinsbet kazino kataloge, naudoja tą pačią 6×5 simbolių lauko struktūrą bei pay-anywhere principą, tačiau daugikliai pasiekia iki 1 000×, o maksimalus teorinis laimėjimas siekia 15 000× statymo.

Kas yra Gates of Olympus 1000

Gates of Olympus 1000 yra populiariausio Pragmatic Play hito atnaujintas variantas, išleistas pridedant „1000" prie pavadinimo siekiant pažymėti pagrindinį pakeitimą – maksimalaus daugiklio vertę. Žaidimo vizualas, garso takelis ir bendra graikų mitologijos tematika su Dzeuso saugomais Olimpo vartais išlieka pažįstami. Žaidimą sukūrė Pragmatic Play – tarptautinis žaidimų tiekėjas, žinomas dėl modernių video lošimo automatų ir live kazino sprendimų. Originalus Gates of Olympus kataloge išlieka atskirai, todėl lošėjas gali rinktis tarp dviejų versijų. Kitas Pragmatic Play pavyzdys su pay-anywhere mechanika – Starlight Princess.

Žaidimo mechanika ir simboliai

Gates of Olympus 1000 naudoja pay-anywhere sistemą: laiminti kombinacija formuojasi, kai bet kurioje 6×5 lauko vietoje iškrenta nuo aštuonių vienodų simbolių. Po kiekvieno laimėjimo veikia Tumble (kaskadų) mechanika – laimėję simboliai dingsta, o jų vietoje krenta nauji, todėl viename sukime gali susiformuoti kelios kombinacijos iš eilės. Mažesnės vertės simboliai – įvairiaspalviai brangakmeniai ir karūnos formos elementai, vertingesni – auksiniai papuošalai. Skirtingo principo paylines struktūrą naudoja, pavyzdžiui, Wolf Gold.

Pagrindiniai žaidimo parametrai pateikiami lentelėje.

Parametras Reikšmė
TiekėjasPragmatic Play
Lauko dydis6×5
MechanikaPay-anywhere + Tumble
RTP (aukščiausia versija)96,5%
KintamumasAukštas
Daugiklių diapazonas2×–1 000×
Maks. teorinis laimėjimas15 000× statymo

Daugikliai iki 1 000× ir premijinis raundas

Pagrindinis Gates of Olympus 1000 atskirties bruožas yra išplėstas daugiklių diapazonas. Atsitiktinai pasirodantys daugiklio simboliai gali turėti vertę nuo 2× iki 1 000×, palyginus su originaliu Gates of Olympus, kur didžiausia daugiklio vertė buvo 500×. Jeigu tame pačiame sukime iškrenta keli daugikliai, jų vertės susumuojamos. Premijinis raundas aktyvuojamas surinkus keturis ar daugiau scatter simbolių; jis suteikia 15 papildomų sukimų. Atnaujintoje versijoje premijinio raundo metu iškritę daugikliai išlieka iki raundo pabaigos ir kaupiasi, todėl per kelis sukimus galima sudaryti reikšmingus daugiklių derinius. Kitas Pragmatic Play „skaičiumi atnaujintos" versijos pavyzdys kataloge – Rise of Olympus 100.

Kuo skiriasi originalas ir Gates of Olympus 1000

Originalus Gates of Olympus ir Gates of Olympus 1000 turi tą pačią žaidimo struktūrą – 6×5 laukas, pay-anywhere, Tumble mechanika, 4+ scatter premijinio raundo aktyvatorius. Esminiai skirtumai yra trys: daugiklių maksimumas (500× originale, 1 000× šioje versijoje), maksimalus teorinis laimėjimas (5 000× / 15 000× statymo) ir premijinio raundo elgsena – atnaujintoje versijoje daugikliai išlieka tarp sukimų. RTP abiejose versijose (aukščiausioje variantų konfigūracijoje) siekia 96,5%. Modernios mechanikos lygiagretus pavyzdys – The Dog House Megaways.

Atsakingas žaidimas Twinsbet kazino

Twinsbet platforma yra licencijuota ir prižiūrima Lietuvos lošimų priežiūros tarnybos (LPT). Lošti gali tik 21 metų ir vyresni asmenys, o tapatybė patvirtinama dar prieš pirmąjį žaidimą, įnešimą ir pinigų išmokėjimą. Prieš pirmąjį sukimą platforma reikalauja nustatyti privalomus įnešimo, vieno statymo ir žaidimo seanso laiko limitus. Limito padidinimas įsigalioja po 48 valandų, o sumažinimas – nedelsiant. Klasikinio fruit-style stiliaus alternatyva kataloge – Wild Hot 40.

Taip pat skaitykite

Žaidimas – tik 21+ asmenims. Lošimas turi būti pramoga, o ne pajamų šaltinis. Pagalba: nebenoriu-losti.lt. Savanoriškas registras: epaslaugos.lt (LPT). Reguliatorius: lpt.lrv.lt.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra Gates of Olympus 1000 ir ar žaidimas pasiekiamas Twinsbet platformoje?
Gates of Olympus 1000 – Pragmatic Play sukurtas video lošimo automatas su graikų mitologijos tematika; tai atnaujinta originalaus Gates of Olympus versija su didesnio potencialo daugikliais ir maksimaliu laimėjimu. Žaidimas pasiekiamas Twinsbet kazino kataloge internetu. Twinsbet veikia pagal Lošimų priežiūros tarnybos prie Finansų ministerijos išduotą leidimą Nr. DIE-291; operatorius – UAB Nesė. Lošti gali tik 21 metų ir vyresni asmenys.
Kaip pradėti žaisti Gates of Olympus 1000 Twinsbet kazino?
Pirma susikurkite Twinsbet paskyrą ir patvirtinkite tapatybę vienu iš keturių būdų – Smart-ID, mobiliuoju parašu, banko prisijungimu (Swedbank, SEB, Luminor, Artea, Citadele, Urbo arba Revolut) arba dokumentu su asmenuke. Tapatybės patvirtinimas atliekamas dar prieš pirmąjį žaidimą, įnešimą ir pinigų išmokėjimą. Po įnešimo žaidimą rasite kazino kataloge.
Koks Gates of Olympus 1000 RTP ir kintamumas?
Pagal Pragmatic Play duomenis aukščiausia Gates of Olympus 1000 grąža žaidėjui (RTP) – 96,5%. Tiekėjas oficialiai siūlo ir žemesnių versijų (95,51% ir 94,50%), kurias operatorius gali pasirinkti pagal rinkos nustatymus. Kintamumas aukštas. Tikslias parametrų vertes konkrečioje sesijoje matysite žaidimo informacijos lange prieš sukimą.
Kuo Gates of Olympus 1000 skiriasi nuo originalaus Gates of Olympus?
Abi versijos naudoja tą pačią 6×5 lauko struktūrą, pay-anywhere principą ir Tumble mechaniką. Esminiai skirtumai: daugiklių maksimumas (500× originale, 1 000× šioje versijoje), maksimalus teorinis laimėjimas (5 000× / 15 000× statymo) ir premijinio raundo elgsena – atnaujintoje versijoje daugikliai išlieka iki raundo pabaigos.
Kaip veikia daugikliai ir premijinis raundas?
Bazinėje žaidimo dalyje daugiklio simboliai pasirodo atsitiktinai su verte nuo 2× iki 1 000×. Jei tame pačiame sukime iškrenta keli daugikliai, jų vertės susumuojamos. Premijinis raundas aktyvuojamas surinkus keturis ar daugiau scatter simbolių; jis suteikia 15 papildomų sukimų, kurių metu iškritę daugikliai išlieka iki raundo pabaigos.
Koks didžiausias galimas laimėjimas Gates of Olympus 1000?
Pagal Pragmatic Play oficialią informaciją didžiausias teorinis Gates of Olympus 1000 laimėjimas siekia 15 000× statymo dydį. Jis pasiekiamas premijinio raundo metu, kai keli aukšto verčių daugikliai susikaupia ir taikomi didelei laiminčiai kombinacijai. Toks rezultatas itin retas ir nėra tipinis žaidimo rezultatas.
Kaip kontroliuoti žaidimo įpročius ir kur kreiptis dėl pagalbos?
Prieš pirmąjį žaidimą Twinsbet platforma reikalauja nustatyti privalomus įnešimo, vieno statymo ir žaidimo seanso laiko limitus. Limito padidinimas įsigalioja po 48 valandų, o sumažinimas – nedelsiant. Norintys padaryti pertrauką gali užsiregistruoti centralizuotame savanoriškos atskirties registre epaslaugos.lt. Konsultacija ir pagalba – nebenoriu-losti.lt, krizės linija 116 123 (24/7, nemokama, konfidencialu).